Przejdź do treści

Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle
w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle

Turniej szachowy o tytuł Mistrza Szkoły

15 marca odbył się Szkolny Turniej w szachach szybkich o tytuł Mistrza Szkoły. Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim w 5 rundach. Czas na ruch wynosił 10 min (bez doliczonego czasu). O tytuł walczyło 19 naszych uczniów z różnych klas. Najlepszym szachistą szkoły w bieżącym roku został Miłosz Majewski z klasy 6bIs. Miłosz jako jedyny odniósł zwycięstwo we wszystkich rundach. Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

1. Miejsce: Miłosz Majewski (5 zwycięstw).
  2. Miejsce: Seweryn Chajec, Maciej Nowosielski, Kuba Kaszowicz (4 zwycięstwa).
  3. Miejsce: Jan Czech, Natalia Flok, Norbert Garbulińsk, Tadeusz Machlarz, Szymon Sztaba, Nikodem Wojnarowicz (3 zwycięstwa).

Puchar mistrza szkoły, dyplomy i upominki zostały wręczone przez Panią Dyrektor.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom turnieju.

Plakat informujący o turnieju
© SP 12, Jasło 20 III 24
na niebieskim tle herb Jasła, logo Fundacji Orlen dla Pomorza i napis: JASIELSKA LIGA NAUKOWA Z ORLENEMSOS 800121212 Potrzebujesz pomocy? Dziecięcy telefon Zaufania Całodobowy, 7 dni w tygodniumLegitymacjalogo Geniallne SzkolyPostaw na rodzinę!Srebrna Honorowa Odznaka Przyjaciel Hufca ZHP Jasłocertyfikat: Bezpieczna i przyjazna szkołaDęby pamięci Stowarzyszenie Weteranów Polskich Formacji Granicznych
Wolne lekturyCITiK Jasłologo Zintegrowana Platforma EdukacyjnaLogo krajowego repozytorium obiektów nauki i kultury. Kliknięcie spowoduje przekierowanie na stronę kronika.gov.plDobry Start
lmapa strony·deklaracja dostępności·Nu Html Checker·CSS W3CFeed_iconKurs HTML - strona WWW za darmo