Przejdź do treści
Osiągnięcia, rok szkolny 2018/19
- Stypendium za osiągnięcia naukowe Zarządu Województwa Podkarpackiego w ramach programu „Nie zagubić talentu” – Kacper Janiga
- Stypendium za osiągnięcia naukowe Zarządu Województwa Podkarpackiego w ramach programu „Nie zagubić talentu” – Piotr Szot
KONKURSY MIĘDZYNARODOWE
- Kwalifikacja do Astro Pi Misja Laboratorium – Zespół AstroWarriors: Dawid Domasławski, Julia Kosiek, Kinga Moskal
- I miejsce w XXVI edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Mieszkam w Beskidach" kat. kolaż – wyklejanka – Julia Tarnowska
- II miejsce w XXVI edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Mieszkam w Beskidach" kat.rysunek - malarstwo – Kinga Moskal
- Wyróżnienie w XXVI edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Mieszkam w Beskidach" kat.rysunek - malarstwo – Antoni Moskal
- Wyróżnienie w XXVI edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Mieszkam w Beskidach" kat.rysunek - malarstwo – Natalia Kopeć
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
- I miejsce w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Przyrządy astronomiczne Mikołaja Kopernika" – Julia Tarnowska
- I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka” w Krakowie – Dawid Wojnarowicz
- II miejsce w XIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Moje ulubione miejsce w przyrodzie” – Julia Tarnowska
- II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „KosmoSzkoła z PAK” dla Koła Astronomicznego
- Laureat I stopnia z wyróżnieniem w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Hubert Michałowski
- Laureat I stopnia z wyróżnieniem w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Sebastian Rączka
- Laureat I stopnia z wyróżnieniem w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Krzysztof Królikowski
- Laureat I stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Szymon Ruwiński
- Laureat I stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Michał Dziadosz
- Laureat I stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Kinga Moskal
- Laureat I stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Antoni Moskal
- Laureat II stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Jan Madej
- Laureat III stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Wiktor Parylak
- Laureat III stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Damian Sitek
- Laureat IV stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Alan Bieszczad
- Laureat II stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – POLONICA – Aleksandra Bemben
- Laureat II stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – POLONICA – Jakub Czeluśniak
- Laureat II stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – POLONICA – Anna Czerkowicz
- Laureat II stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – POLONICA – Dominik Koba
- Laureat III stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – POLONICA – Kornelia Kaszowicz
- Laureat III stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – POLONICA – Bartosz Koba
- Laureat III stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – POLONICA – Filip Szarek
- Laureat III stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – POLONICA – Emilia Kras
- Laureat IV stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – POLONICA – Igor Zając
- Laureat IV stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – POLONICA – Klaudia Głąb
- Laureat V stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – POLONICA – Kinga Moskal
- Laureat V stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – POLONICA – Wojciech Pilut
- Laureatka I stopnia z wyróżnieniem w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Lingua.Plus – Maya Basińska
- Laureat I stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Lingua.Plus – Kacper Bartczak
- Laureat III stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Lingua.Plus – Jan Madej
- Laureatka IV stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Lingua.Plus – Aleksandra Bemben
- Laureat V stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Lingua.Plus – Dominik Koba, Kinga Moskal, Lena Kraus, Mirosław Kmon
- Laureatka z wyróżnieniem w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg” – Kinga Moskal
- Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii” – Julia Tarnowska
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii” – Jakub Czeluśniak
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii” – Maciej Narbuttowicz
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii” – Szymon Filip
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym o księdzu Bernardynie Dziedziaku – Jakub Czeluśniak
KONKURSY KURATORYJNE
- Jan Madej – Finalista Konkursu Kuratoryjnego z biologii
- Kinga Moskal –Finalistka Konkursu Kuratoryjnego z biologii
- Aleksandra Bemben – Finalistka Konkursu Kuratoryjnego z języka polskiego
- Weronika Ostalecka– Finalistka Konkursu Kuratoryjnego z geografii
- Kacper Janiga– Finalista Konkursu Kuratoryjnego z geografii
- Kamil Kwieciński – Finalista Konkursu Kuratoryjnego z historii
KONKURSY WOJEWÓDZKIE
- Piotr Szot – Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
- Kacper Janiga – Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
- I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historycznym „Polska - Moja Ojczyzna. Polska i losy ziemianPolacy w trakcieczasie II wojny światowej” – Piotr Szot
KONKURSY POWIATOWE/GMINNE/MIEJSKIE
- Tytuł Mistrza Powiatu w IV Ogólnopolskim Konkursie "Wielka Liga Czytelników" – kl. I - IV – Zofia Jodłoska, Jan Kędzior, Gabriela Ruwińska
- Tytuł Mistrza Powiatu w IV Ogólnopolskim Konkursie "Wielka Liga Czytelników" – kl. V - VIII – Anika Koba, Julia Tarnowska, Wiktoria Wielgosz
- Piotr Szot – Laureat międzypowiatowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Polska - Moja Ojczyzna. Polska i Polacy w czasie II wojny światowej” (kwalifikacja do etapu wojewódzkiego)
- Kacper Janiga – Laureat międzypowiatowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Polska - Moja Ojczyzna. Polska i Polacy w czasie II wojny światowej” (kwalifikacja do etapu wojewódzkiego)
- I miejsce w XVII Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej – Skołyszyn 2019 – Nikola Pikul
- I miejsce w etapie powiatowym turnieju BRD – Kinga Moskal
- I miejsce w Powiatowym Konkursie "English is Easy" – Jan Madej
- II miejsce w VI Dyktandzie „Jasielszczyzna zna polszczyznę” – Piotr Szot
- II miejscewV Powiatowym Internetowym Konkursie Wiedzy „Ptak Mój Przyjaciel” - Anna Wróbel
- III miejsce w XVII Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej – Skołyszyn 2019 – Maksymilian Dranka
- III miejsce w Powiatowym Konkursie „Talerz pełen zdrowia” – Anna Czech
- III miejsce w XVII Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej – Skołyszyn 2019 – Karol Kolbusz
- III miejsce wV Powiatowym Internetowym Konkursie Wiedzy „Ptak Mój Przyjaciel” - Antoni Moskal
- Wyróżnienie w XVII Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej – Skołyszyn 2019 – Zuzanna Gałuszka
- Wyróżnienie w XVII Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej – Skołyszyn 2019 – Weronika Ostalecka
- Tytuł Mistrza Powiatu w IV Ogólnopolskim Konkursie "Wielka Liga Czytelników" - kl. I - IV - Zofia Jodłoska, Jan Kędzior, Gabriela Ruwińska
- Tytuł Mistrza Powiatu w IV Ogólnopolskim Konkursie "Wielka Liga Czytelników" - kl. V - VIII - Anika Koba, Julia Tarnowska, Wiktoria Wielgosz
- Wyróżnienie wV Powiatowym Internetowym Konkursie Wiedzy „Ptak Mój Przyjaciel” - Krzysztof Królikowski
- I miejsce w Konkursie historycznym Major Henryk Dobrzański „Hubal” – Natalia Adamik
- Wyróżnienie w Konkursie historycznym Major Henryk Dobrzański „Hubal” – Karolina Krężel
- II miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych „DZIEJE NARODU POLSKIEGO W LATACH 1772 - 1918” – Kamil Kwieciński
- III miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych „DZIEJE NARODU POLSKIEGO W LATACH 1772 - 1918” – Wiktoria Gorczyca
- III miejsce drużynowo w Turnieju Wiedzy o Jaśle – Jan Madej
KONKURSY ARTYSTYCZNE
- I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Taniec w obrazie” – Julia Tarnowska
- I miejsce w Konkursie Plastycznym „Jaślenie w drodze do niepodległości” organizowanym przez SMJiRJ – Julia Tarnowska
- I miejsce w VII Miejskim Konkursie Ekologiczno – Plastycznym „EKO – obserwator naszego miasta” – Maksymilian Dranka
- I miejsce w VII Miejskim Konkursie Ekologiczno – Plastycznym „EKO – obserwator naszego miasta” – Szymon Ruwiński
- II miejsce w Konkursie Plastycznym „Jaślenie w drodze do niepodległości” organizowanym przez SMJiRJ – Maksymilian Dranka
- II miejsce w Konkursie Plastycznym „Jaślenie w drodze do niepodległości” organizowanym przez SMJiRJ – Kinga Moskal
- II miejsca w Konkursie Międzyszkolnym "Piosenka jest dobra na wszystko" – Emilia Konieczny
- III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Talerz pełen zdrowia” – Anna Czech
- III miejsce w Konkursie Plastycznym „Jaślenie w drodze do niepodległości” organizowanym przez SMJiRJ – Dominika Florko
- III miejsce w XXIV Konkursie kolęd i Pastorałek „Na nutę kantyczek” – Hubert Michałowski
- Laureatka w XII Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży "Historia Polski pędzlem malowana" – Julia Tarnowska
- Wyróżnienie w XIX Muzycznych Prezentacjach Uczniów Szkół Podstawowych „Szkolne Hity”– Hubert Michałowski
- Wyróżnienie w XIX Muzycznych Prezentacjach Uczniów Szkół Podstawowych „Szkolne Hity”– Emilia Konieczny
- Wyróżnienie w XXXI Konkursie Piosenki Obcojęzycznej „Love me tender”– Dawid Wojnarowicz
- Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Taniec w obrazie” – Kinga Moskal
- Wyróżnienie w VII Miejskim Konkursie Ekologiczno – Plastycznym „EKO – obserwator naszego miasta” – Oliwier Tuleja
- Wyróżnienie w XII Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży "Historia Polski pędzlem malowana" – Kinga Moskal
KONKURSY SZKOLNE
- I miejsce w Szkolnym Konkursie „Mistrz klawiatury” – Jakub Janik
- II miejsce w Szkolnym Konkursie „Mistrz klawiatury” – Michał Biel
- III miejsce w Szkolnym Konkursie „Mistrz klawiatury” – Julia Bartólewska
- II miejsce w Konkursie Grafiki Komputerowej „Kartka Bożonarodzeniowa” – Weronika Ostalecka
- I miejsce ex aequo w Szkolnym Konkursie Poetyckim „Opowiem Ci o Polsce, o kraju moich przodków…” w kategorii klas I – III – Kacper Barzyk
- I miejsce ex aequo w Szkolnym Konkursie Poetyckim „Opowiem Ci o Polsce, o kraju moich przodków…” w kategorii klas I – III – Lena Maczuga
- II miejsce ex aequo w Szkolnym Konkursie Poetyckim „Opowiem Ci o Polsce, o kraju moich przodków…” w kategorii klas I – III – Maciej Nowosielski
- II miejsce ex aequo w Szkolnym Konkursie Poetyckim „Opowiem Ci o Polsce, o kraju moich przodków…” w kategorii klas I – III – Aleksandra Sarnecka
- III miejsce ex aequo w Szkolnym Konkursie Poetyckim „Opowiem Ci o Polsce, o kraju moich przodków…” w kategorii klas I – III – Zofia Jodłoska
- III miejsce ex aequo w Szkolnym Konkursie Poetyckim „Opowiem Ci o Polsce, o kraju moich przodków…” w kategorii klas I – III – Amelia Kuzak
- I miejsce ex aequo w Szkolnym Konkursie Poetyckim „Opowiem Ci o Polsce, o kraju moich przodków…” w kategorii klas IV – VI – Maksymilian Dranka
- I miejsce ex aequo w Szkolnym Konkursie Poetyckim „Opowiem Ci o Polsce, o kraju moich przodków…” w kategorii klas IV – VI – Lena Kraus
- I miejsce ex aequo w Szkolnym Konkursie Poetyckim „Opowiem Ci o Polsce, o kraju moich przodków…” w kategorii klas IV – VI – Anna Rzemińska
- II miejsce ex aequo w Szkolnym Konkursie Poetyckim „Opowiem Ci o Polsce, o kraju moich przodków…” w kategorii klas IV – VI – Michał Kamiński
- II miejsce ex aequo w Szkolnym Konkursie Poetyckim „Opowiem Ci o Polsce, o kraju moich przodków…” w kategorii klas IV – VI – Oliwier Bęben
- III miejsce ex aequo w Szkolnym Konkursie Poetyckim „Opowiem Ci o Polsce, o kraju moich przodków…” w kategorii klas IV – VI – Radosław Bęben
- I miejsce w Szkolnym Konkursie Poetyckim „Opowiem Ci o Polsce, o kraju moich przodków…” w kategorii klas VII - VIII – Mateusz Żołądź
- Wyróżnienie ex aequo w Szkolnym Konkursie Poetyckim „Opowiem Ci o Polsce, o kraju moich przodków…” w kategorii klas IV – VI – Zuzanna Skałba
- Wyróżnienie ex aequo w Szkolnym Konkursie Poetyckim „Opowiem Ci o Polsce, o kraju moich przodków…” w kategorii klas I – III – Klaudia Kieca
- Wyróżnienie ex aequo w Szkolnym Konkursie Poetyckim „Opowiem Ci o Polsce, o kraju moich przodków…” w kategorii klas I – III – Gabriel Biroś
DZIAŁANIA I PROJEKTY EDUKACYJNE
- Projekt Erasmus + STEAM TIME – Solve UNESCO crime 2018 – 2020
- Projekt „Chrońmy dzieci” Fundacji Dzieci Niczyje
- Projekt „Polityka ochrony dzieci przed krzywdzeniem”
- Projekt „Weź poetę na tapetę”
- Projekt edukacyjny „Młodzież i Przedsiębiorczość”
- Projekt Jasielska Liga Naukowa z LOTOSem
- Program „Spójrz inaczej”
- Program profilaktyczny „Trzymaj formę”
- Program prozdrowotny „Bieg po zdrowie”
- Program profilaktyki czerniaka
- Program Domowych Detektywów
- Projekt „Się gra się ma… Odlotowy Playroom”
- Mleko w szkole
- Owoce i warzywa w szkole
- Ogólnopolska Liga Czytelnicza
- Szkolne przygody – Gang Słodziaków
AKCJE CHARYTATYWNE
- Akcja „Szlachetna Paczka 2018”
- Akcja „Góra Grosza” z Towarzystwem NASZ DOM
- Akcja zbiórki zabawek w ramach akcji PSP na rzecz oddziałów onkologicznych dla dzieci
- Akcja zbiórki zabawek na rzecz Oddziału Alergologii i Pediatrii Szpitala Specjalistycznego w Jaśle
- Akcja zbiórki makulatury z Fundacją PRZYJAZNY ŚWIAT DZIECKA z Warszawy
- 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
- Akcja zbiórki nakrętek dla naszej koleżanki z SP 12
- Zbiórka zużytych baterii
- Zbiórka zużytych telefonów komórkowych i tabletów
INNE DZIAŁANIA SPOŁECZNE I NAUKOWE
- Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19
- Apel pamięci
- Wybory do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 12 i klas Gimnazjum nr 2 w Jaśle
- Spartakiada Osób Niepełnosprawnych
- Bieg przełajowy „O Złoty Liść Dębu”
- Dyskoteka dla uczniów klas VII – VIII SP 12 i III gimnazjalnych
- Udział w happeningu „Jasło dla Niepodległej”
- Prezentacja uczniów dla podopiecznych Dziennego Domu Pomocy dla Osób Starszych w Jaśle
- Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
- Koncert z okazji 100 – lecia Odzyskania Niepodległości „(…) bo wolność to… wiara w ludzi” w JDK
- Przedstawienie „Balladyna” dla klas gimnazjalnych
- Uroczyste pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej nr 12 w Jaśle
- Uroczyste odśpiewanie hymnu Polski z 10 – lecia odzyskanie Niepodległości przez Polskę (godz. 11:11)
- Warsztaty profilaktyczne „Jestem wolny, mam przewagę” dla uczniów gimnazjum
- Warsztaty profilaktyczne „Złość da ci w kość” dla uczniów szkoły podstawowej
- Lekcja muzyki z Łódzkim Biurem Koncertowym WIRTUOZ
- Andrzejki szkolne
- Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia (happening)
- Dzień Życzliwości
- Udział uczniów kl. 8 w spektaklu profilaktycznym „Rób to co kochasz”
- Spotkanie z paraolimpijczykiem
- Mikołajki szkolne
- Próbny egzamin gimnazjalny
- Wyjazd do Chorwacji grupy uczniów w ramach projektu STEAM TIME – Solve UNESCO crime”
- Zajęcia przyrodnicze „Poznajmy świat mrówek” dla uczniów kl. I – III SP 12
- Dzień czapki Mikołajkowej
- Dzień Herbaty
- Teledysk świąteczny
- Wigilie klasowe
- Próbny egzamin ósmoklasisty
- Narodowy Teatr Edukacji im. A. Mickiewicza we Wrocławiu – „Teatralne ABC” i „Brzechwolandia”
- Koncert Państwowej Szkoły Muzycznej w Jaśle
- Warsztaty fotograficzno – filmowe
- Warsztaty w ramach projektu „Młodzież i przedsiębiorczość”
- Trzydniowy biwak zimowy 139. DH „Lisy” w Szebniach
- Wizyta przedstawicieli szkoły węgierskiej Hunyadi János Általános Iskola z miejscowości Délegyháza odbędzie w ramach projektu „Dwa Bratanki” Fundacji im. Wacława Felczaka
- Ferie zimowe
- Zabawa karnawałowa
- Zajęcia otwarte dla przedszkolaków
- Spotkanie z podróżnikiem – ISLANDIA
- Rekolekcje szkolne 2019
- Wyjście na Giełdę zawodów
- Wyjścia na Dni Otwarte Szkół Średnich
- Wizytacja kanoniczna JE Ks. bp Edwarda Białogłowskiego
- Międzynarodowy Dzień Świadomości Autyzmu
- Udział 139. DH „Lisy” Drużyny Sztandarowej Hufca w uroczystościach miejskich „Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych”
- Wycieczka 139. DH „Lisy” do Rzeszowa w związku z 100. rocznicą śmierci Patrona Płka Leopolda Lisa – Kuli
- Wyjście na Giełdę zawodów
- Egzamin Gimnazjalny
- Egzamin Ósmoklasisty
- Udział 139. DH „Lisy” w parafialnej Drodze Krzyżowej
- Akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3. Maja
- Udział w uroczystościach miejskich 139. DH LISY i wolontariuszy Sekcji Wolontariatu
- Olimpiada Hufca ZHP
- Zorganizowanie i przeprowadzenie przez wolontariuszy Gry Miejskiej „Jasielski pociąg do Funduszy” w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich
- Światowy Dzień Pieczenia i sprzedaż ciasteczek przez SU
- Apel Katyński
- Wycieczka do Wielkiej Brytanii