Przejdź do treści
Osiągnięcia, rok szkolny 2017/18
KONKURSY MIĘDZYNARODOWE
- Odkrycie asteroidy 2017 KE22 – Kinga Moskal
- Odkrycie asteroidy 2017 KE22 – Antoni Moskal
- Laureat w konkursie European Astro Pi – Misja Zero – Kinga Moskal, Antoni Moskal
- Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" – Anna Czerkowicz
- Finaliści w Europejskim konkursie Astro Pi:misja laboratorium kosmiczne 2017/2018 - Paweł Książko ,Szymon Filip, Weronika Ostalecka, Wiktoria Gorczyca, Aleksandra Soczek, Gabriela Schmidt
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
- Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego – projekt edukacyjny” – kat. prezentacja multimedialna - Kacper Janiga
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego – projekt edukacyjny” – kat. gry edukacyjne – Maciej Narbuttowicz
- Nagroda w IX Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Moje spotkania z przyrodą" – Anna Rzemińska
- Nagroda w IX Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Moje spotkania z przyrodą" – Natalia Adamik
- Laureat II stopnia w Olimpiady Wiedzy Archimedes Matematyka.PLUS – Maksymilian Dranka
- XXX edycja Olimpiady Wiedzy Archimedes LINGUA - PLUS z zakresu języka angielskiego
- Laureatka I stopnia z wyróżnieniem – Maya Basińska
- Laureat I stopnia – Jan Madej
- Laureat II stopnia – Alan Bieszczad
- Laureat II stopnia – Dominik Koba
- Laureatka III stopnia – Jagoda Rak
- Laureatka III stopnia – Aleksandra Bemben
- Laureatka IV stopnia – Kinga Moskal
- Laureatka V stopnia – Luiza Waśko
XXX edycja Olimpiady Wiedzy Archimedes LINGUA - PLUS z zakresu języka angielskiego
- Laureat I stopnia z wyróżnieniem – Michał Kamiński
- Laureat I stopnia – Igor Madejczyk
- Laureatka I stopnia – Kinga Moskal
- Laureatka II stopnia – Aleksandra Bemben
- Laureat II stopnia – Kacper Bartczak
- Laureat II stopnia – Mirosław Kmon
- Laureat II stopnia – Jan Madej
- Laureat III stopnia – Michał Biel
- Laureat III stopnia – Jakub Czeluśniak
- Laureat III stopnia – Franciszek Papciak
- Laureat IV stopnia – Alan Bieszczad
- Laureat IV stopnia – Dominik Koba
- Laureatka IV stopnia – Wiktoria Dusza
- Laureatka IV stopnia – Oliwia Sułyk
- Laureatka V stopnia – Maya Basińska
- Laureatka V stopnia – Aleksandra Passowicz
- Laureat V stopnia – Krzysztof Królikowski
- Laureat V stopnia – Antoni Moskal
KONKURSY KURATORYJNE
- Piotr Szot – Laureat Konkursu Kuratoryjnego z historii
- Kamil Kwieciński – Finalista Konkursu Kuratoryjnego z historii
- Jan Madej – Finalista Konkursu Kuratoryjnego z przyrody
KONKURSY WOJEWÓDZKIE
- I miejsce w Konkursie Podkarpackiego Kuratora Oświaty „A jak ciebie kto zapyta…- ludzie, miejsca, wydarzenia okresu walk o Niepodległą na Podkarpaciu w latach 1914-1922” – kat. plastyczna – Karol Kolbusz
- I miejsce w Konkursie Podkarpackiego Kuratora Oświaty „A jak ciebie kto zapyta…- ludzie, miejsca, wydarzenia okresu walk o Niepodległą na Podkarpaciu w latach 1914-1922” – kat. literacka – Dominik Koba
- II miejsce w Konkursie Podkarpackiego Kuratora Oświaty „A jak ciebie kto zapyta…- ludzie, miejsca, wydarzenia okresu walk o Niepodległą na Podkarpaciu w latach 1914-1922” – kat. prezentacja multimedialna – Szymon Filip
- Laureatka w XIV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Moje spotkania z przyrodą” – Julia Tarnowska
- Wyróżnienie w XIV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Moje spotkania z przyrodą” – Kinga Moskal
- Wyróżenie w XXIII Wojewódzkim Konkursie „Na nutę kantyczek” JDK – Michał Kamiński
KONKURSY POWIATOWE/GMINNE/MIEJSKIE
- I miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym „Dzieje narodu polskiego 1772 – 1918” dla klas VI i VII SP – Piotr Szot
- III miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym „Dzieje narodu polskiego 1772 – 1918” dla klas VI i VII SP – Kamil Kwieciński
- I miejsce w 41. Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – Kinga Moskal, Jagoda Rak, Alan Bieszczad, Krzysztof Królikowski
- I miejsce w XXVII Turnieju Wiedzy o Jaśle – Piotr Szot, Kacper Janiga, Kamil Kwieciński
- III miejsce w XXVII Turnieju Wiedzy o Jaśle – Wiktoria Gorczyca, Kornelia Kaszowicz, Gabriela Schmidt
- Laureatka w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym „Z przyrodą na Ty” – Anika Koba
- Finalistka w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym „Z przyrodą na Ty” – Wiktoria Wielgosz
- Finaliści w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym „Z przyrodą na Ty” – Kinga Moskal, Jan Madej, Dominik Koba
- Finalistka w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym „Z przyrodą na Ty” – Zuzanna Skauba
- II miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Świecie Pieniędzy czyli Finansach – drużynowo
- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historyczno – Multimedialnym „Major Henryk Dobrzański – HUBAL” – Szymon Filip
- I miejsce w Powiatowym Konkursie EKO – MAT – Jan Madej
- II miejsce w Powiatowym Konkursie EKO – MAT – Kinga Moskal
- III miejsce w Powiatowym Konkursie EKO – MAT – Wojciech Pilut
- V miejsce w Powiatowym Konkursie EKO – MAT – Krzysztof Królikowski
- Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie EKO – MAT – Dominik Koba
- IV miejsce w Powiatowym Konkursie „English is easy” – Maya Basińska
- VII miejsce w Powiatowym Konkursie „English is easy” – Aleksandra Bemben
- Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie „English is easy” – Jagoda Rak
- Laureatka V Dyktanda Regionalnego – Aleksandra Bemben
- I miejsce w Międzyszkolnym konkursie na prezentację multimedialną „Ślady Wielkiej Wojny na Podkarpaciu” dla uczniów szkół podstawowych w Jaśle – Maciej Narbuttowicz, Kacper Janiga
- Laureatka V Dyktanda Regionalnego – Aleksandra Bemben
- II Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny „Jesteśmy Przyjaciółmi Ziemi”:
- III miejsce – Kinga Moskal
- III miejsce – Jakub Czeluśniak
- III miejsce – Jan Madej
KONKURSY ARTYSTYCZNE
- III miejsce w Konkursie plastycznym „Słoneczne Dni ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki” – Kinga Moskal
- II miejsce w XIII Powiatowym Konkursie „Ojciec Święty Jan Paweł II – przyjaciel młodych” – Amelia Kuzak
- II miejsce w V Konkursie Piosenki Religijnej „Radosny chrześcijanin” – Amelia Kuzak
- II miejsce w V Konkursie Piosenki Religijnej „Radosny chrześcijanin” – Zuzanna Pasiowiec
- I miejsce w Konkursie Plastycznym „Jasło w kolorach wiosny” zorganizowanym przez Urząd Miasta i CITiK – Maksymilian Dranka
- III miejsce w Konkursie Plastycznym „Jasło w kolorach wiosny” zorganizowanym przez Urząd Miasta i CITiK – Eryk Modras
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Jasło w kolorach wiosny” zorganizowanym przez Urząd Miasta i CITiK – Mikołaj Żebracki
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Jasło w kolorach wiosny” zorganizowanym przez Urząd Miasta i CITiK – Gabriela Ruwińska
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Jasło w kolorach wiosny” zorganizowanym przez Urząd Miasta i CITiK – Krzysztof Królikowski
- III miejsce w XIII Powiatowym Konkursie „Ojciec Święty Jan Paweł II – przyjaciel młodych” kategoria plastyczna – Aleksandra Bemben
- II miejsce w Konkursie Plastycznym „Każde dziecko jest zdolne, czyli Jasielska Liga Naukowa z LOTOSem” – Julia Dziubanik
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Każde dziecko jest zdolne, czyli Jasielska Liga Naukowa z LOTOSem” – Dominika Florko
- III miejsce w XVIII Muzycznych Prezentacjach Uczniów Szkół Podstawowych Powiatu Jasielskiego „Szkolne Hity” – Michał Kamiński
- II miejsce w XVIII Muzycznych Prezentacjach Uczniów Szkół Podstawowych Powiatu Jasielskiego „Szkolne Hity” – Zuzanna Pasiowiec
- Wyróżnienie w XVIII Muzycznych Prezentacjach Uczniów Szkół Podstawowych Powiatu Jasielskiego „Szkolne Hity” – Julia Zegarowska
- Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie „Jesienne Impresje XI Przegląd Twórczości plastycznej dzieci i młodzieży” – Kinga Moskal
- I miejsce w Konkursie Plastycznym Biblioteki Pedagogicznej „Portret mojego książkowego ulubieńca” – Maksymilian Dranka
- II miejsce w Konkursie Plastyczno – Ekologicznym „Nie lej wody!” – Jakub Wojtunik
- XXIII Konkurs Fotograficzny „Jasło – Moje Miasto” pt. „Jasielska codzienność – jaślanie na co dzień”
- II miejsce – Julia Dziubanik
- III miejsce – Weronika Woźniak
- Wyróżnienie
- Kinga Moskal
- Krzysztof Królikowski
- Nikodem Stępień
- Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie „XXVI Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek” Szebnie – Julia Zegarowska
- Wyróżnienie w XXIII Konkursie kolęd i pastorałek „Na nutę kantyczek” – Michał Kamiński
- Konkurs Plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa Burmistrza Miasta Jasła”
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym Biblioteki Pedagogicznej „Portret mojego książkowego ulubieńca” – Lena Maczuga
- Wyróżnienie w XI Przegląd Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Jasielskie impresje” – Kinga Moskal
ZAWODY SPORTOWE
- I miejsce w VIII Turnieju o Mistrzostwo Miasta Jasła w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych i Klas Gimnazjalnych 2018 pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Jasła – klasyfikacja drużynowa
- II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju LA chłopców
- III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle i Dyrektora MOSiR w Jaśle
- III miejsce w Turnieju o Puchar Global Soccer Academy rocznik 2005
- V miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju LA dziewcząt
- VI miejsce w Turnieju o Puchar Global Soccer Academy rocznik 2006
KONKURSY SZKOLNE
- Tytuł „Klasa na medal” – klasa III b
- konkurs recytatorski z cyklu „Weź poetę na tapetę”:
- I miejsce
- Kornelia Brej
- Michał Kamiński
- Franciszek Papciak
- Nikodem Stępień
- Natalia Adamik
- Milena Gajda
- Gabriela Schmidt
- II miejsce
- Milena Świędrych
- Emilia Stygar
- Oskar Gajda
- Wiktor Leś
- Oliwier Tuleja
- Natalia Kopeć
- Julia Zegarowska
- Julia Tarnowska
- Aleksander Basiński
- Oliwia Sułyk
- Milena Filip
- Jakub Czeluśniak
- Szymon Przybyłowski
- III miejsce
- Eliza Więcek
- Michał Ziejka
- Zofia Jodłoska
- Hubert Michałowski
- Jakub Rzońca
- Patrycja Wachowska
- Wiktoria Dusza
- Zuzanna Skałba
- Julia Trzeciak
- Oliwia Skiba
- Weronika Ostalecka
- Wyróżnienie
- Wojciech Motyka
- Maria Machowska
- Mirosław Kmon
- Anna Wróbel
- II Gra Szkolna „O Złote Jajo”
- II – klasa VII a
- I miejsce – klasa V a
- II miejsce – klasa VI a
- III miejsce – klasa V b
- Wyróżnienia - IV a, IV b, IV c
- I miejsce – klasa III b
- II miejsce – klasa I b
- III miejsce – klasa I a
- Wyróżnienia - III c, I c, II a, III a
- I Gra Globalna
- I miejsce – klasa VII a
- II miejsce – klasa V b
- III miejsce – klasa VI a
- IV miejsce – klasa IV a
- V miejsce – klasa V a
- VI miejsce – klasa IV b
- VI miejsce – klasa IV c
- Tytuł „Osoby życzliwej”
- Oliwier Drewnicki IV a
- Amelia Kras IV b
- Oliwier Pierunek IV c
- Dominik Koba V a
- Igor Zając V b
- Filip Szarek VI a
- Szkolny Konkurs Plastyczno – Literacki
- Nagroda – Julia Tarnowska IV a
- Nagroda – Julia Trzeciak IV c
- Nagroda – Kinga Moskal V b
- Nagroda w Szkolnym Konkursie Internetowym – Julia Tarnowska, Oliwier Bęben, Jakub Opałka, Wiktoria Wielgosz, Alan czajka, Radosław Bęben IV a
- Szkolny Konkurs Plastyczny „Dzień Życzliwości”
- Nagroda – Wiktoria Machowska I a
- Nagroda – Bartosz Miśkiewicz I a
- Nagroda – Wojciech Motyka I b
- Nagroda – Lena Maczuga II a
- Nagroda – Szymon Ruwiński II a
- Nagroda – Maksymilian Dranka III a
- Nagroda – Oliwier Tuleja III a
- Nagroda – Nataniel Ryznar III a
- Nagroda – Lena Kraus III b
- Nagroda – Julia Okarma III b
- Nagroda – Filip Makowski III c
- Nagroda – Wiktoria Dusza III c
- Nagroda – Julia Zegarowska III c
- Nagroda – Dominik Zossel III c
- Nagroda – Gabriela Ruwińska III c
- Nagroda – Igor Madejczyk III c
- Nagroda – Jakub Wojtunik III c
- Nagroda – Aleksandra Pilut III c
- Szkolny Konkurs Plastyczny „Ziemia – moja planeta”
- I miejsce - Maksymilian Dranka
- II miejsce - Patrycja Wojtunik
- III miejsce - Julia Tarnowska
- szkolny konkurs na gazetkę klasową z cyklu „Weź poetę na tapetę”
- I miejsce
- klasa I c
- klasa III b
- klasa III c
- klasa IV a
- klasa V b
- II miejsce
- klasa I a
- klasa I b
- klasa II a
- klasa III a
- klasa IV b
- klasa IV c
- klasa V a
- klasa VI a
- klasa VII a
- Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
- I miejsce
- Julia Zegarowska
- Amelai Kuzak i Zofia jadłoska
- Wojciech Motyka
- Ksawery Kardaś
- Natalia Zięba, Lena maczuga i Agnieszka Wojdyła
- Mateusz Stępień i Szymon Ruwiński
- Antonina Schmidt i Hubert Michałowski
- Jan Kędzior
- Kinga Moskal
- Zuzanna Skałba
- Anna Rzemińska
- Anika Koba i Wiktoria Wielgosz
- Gabriela Schmidt i Weronika Ostalecka
- Szymon Filip
- II miejsce
- Dominika Leśniak i Aleksandra Sarnecka
- Maria Machowska
- Julia Gomuła
- Julia Zegarowska i Dorota Skórska
- Dominika Reby
- Wiktoria Florko
- Maja Szarek
- Aleksandra Mocek i i Julia Bochnowska
- III miejsce
- Wiktor Gliwa i Kacper Olech
- Oliwia Skiba
- Antoni Moskal
- Magdalena Opałka
- Wyróżnienie
- Aldona Gorczyca
- Mikołaj Żebracki
- Oliwia Wasilewska
DZIAŁANIA I PROJEKTY EDUKACYJNE
- Projekt Erasmus + „ELIOT” 2016 – 2018
- Udział w projekcie „Poprawa jakości kształcenia ogólnego w mieście Jaśle oraz gminach Jasło, Dębowiec, Krempna, Nowy Żmigród i Osiek jasielski”
- Udział w projekcie Jasielska Liga Naukowa z LOTOSEM:
- Jakie zastosowanie znalazła reakcja zobojętniania w naszym życiu? – I MIEJSCE
- „Perła Podkarpacia” w archiwalnych fotografiach na tle muzyki z epoki. Jak stworzyć dokumentalny film o charakterze prezentacji fotograficzno – muzycznej o dawnym Jaśle? – NAGRODA GŁÓWNA
- „Relax, take it easy”- czyli jak pomóc młodzieży szkolnej w radzeniu sobie ze stresem? – II MIEJSCE
- Jasielskie smaki czyli jakie są ulubione potrawy mieszkańców Jasła?
- Piosenka mojego dzieciństwa – jakie piosenki towarzyszą nam, a jakich utworów słuchali nasi rodzice i dziadkowie?
- Co piszczy w trawie?
- Dociekliwi detektywi na tropie, czyli jak zmienia się przyroda w różnych porach roku?
- Projekt „Edukacja globalna. Liderzy edukacji na rzecz rozwoju”
- Ogólnopolski Program Edukacyjny Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych „Twoje dane - Twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli”.
- Projekt „Weź poetę na tapetę”
- Projekt „Chrońmy dzieci” Fundacji Dzieci Niczyje
- Projekt „Polityka ochrony dzieci przed krzywdzeniem”
AKCJE CHARYTATYWNE
- Akcja „Szlachetna Paczka 2017”
- Akcja „Góra Grosza” z Towarzystwem NASZ DOM
- Akcja zbiórki makulatury z Fundacją PRZYJAZNY ŚWIAT DZIECKA
- Akcja zbiórki nakrętek dla naszej koleżanki z SP 12
- Akcja zbiórki zabawek na rzecz Oddziału Alergologii i Pediatrii Szpitala Specjalistycznego w Jaśle
- Akcja zbiórki zabawek w ramach akcji PSP na rzecz oddziałów onkologicznych dla dzieci
- Zbiórka zużytych baterii
- Zbiórka zużytych telefonów komórkowych i tabletów
- XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
- Zbiórka uliczna 6. Antoniańskiego Daru Serca
INNE DZIAŁANIA SPOŁECZNE
- Pomoc w realizacji wakacyjnej Miejskiej Gry Turystycznej „Traktem królewskim” w ramach otwarcia CITiK
- Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18
- Narodowe Czytanie „Quo vadis” H. Sienkiewicza w Parku Miejskim
- Apel katyński
- Wybory do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle
- Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
- Spartakiada Osób Niepełnosprawnych
- Bieg przełajowy „O Złoty Liść Dębu”
- Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
- Dzień Koszuli w kratę
- Uroczyste pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle
- Spotkanie z podróżnikiem „Indie”
- Dzień jarzębinowy
- Akademie z okazji Święta Niepodległości
- Lekcja muzyki z Łódzkim Biurem Koncertowym WIRTUOZ
- Tydzień Edukacji Globalnej
- Andrzejki szkolne
- Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia (happening)
- Dzień Życzliwości
- Mikołajki szkolne
- Teatr kukiełkowy „Baśń o złocistym ptaku”
- Próbny egzamin gimnazjalny
- Konkurs recytatorski „Weź poetę na tapetę”
- Udział w miejskich obchodach 150 rocznicy urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego
- Program profilaktyki zintegrowanej CUDER
- Program profilaktyczny DEBATA
- Teledysk świąteczny
- Wigilia szkolna
- Zabawa i dyskoteka karnawałowa
- Występ podczas Orszaku Trzech Króli 2018
- Udział pierwszoklasistów w jasełkach przygotowanych przez Przedszkole Miejskie nr 9 w Jaśle
- Wrasztaty ekonomiczne dla uczniów w ramach projektu „Poprawa jakości kształcenia”
- Wyjazd studyjny do Warszawy w ramach projektu „Poprawa Jakości kształcenia” Klubu Przedsiębiorcy
- II Szkolna Gra „O Złote Jajo”
- Udział klas II i III szkoły podstawowej w koncercie przygotowanym przez uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Jaśle
- Teatr internetowy TVP „Księżniczka z drewna”
- Jasełka
- Uroczyste pasowanie na czytelnika uczniów klas I
- Teatrzyk kukiełkowy „O strasznym smoku i pięknej królewnie”
- Udział w uroczystościach miejskich „Golgota Wschodu”
- Egzamin gimnazjalny
- Konferencja dla dyrektorów i nauczycieli regionalistów z powiatu jasielskiego
- Uroczysta akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja
- Święto Konstytucji 3 Maja – udział 139. DH „LISY” i Sekcji Wolontariatu w miejskich uroczystościach 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3. Maja
- Maraton czytelniczy MBP
- Apel katyński
- Fishmob 2018
- Piknik „Rodzinne Świętowanie z Dwunastką”
- Spektakl przygotowany w ramach 6. Antoniańskiego Daru Serca
- Komers klas III Gimnazjum nr 2 z O. I. w Jaśle
- Gala Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSem
- Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18