Przejdź do treści

Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle
w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle

3 grudnia 2019 r. obchodzony był Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Dla wielu osób z naszej szkoły to święto było jak zwykły dzień, gdyż na co dzień, w klasach integracyjnych spotykamy się z uczniami zmagającymi się z niepełnosprawnością: wzrokową, słuchową, intelektualną czy ruchową. Z tej okazji dostępne było tablo oraz filmiki edukacyjne uwrażliwiające całą społeczność szkolną na potrzeby osób z różnymi niepełnosprawnościami.

INTEGRUJMY SIĘ A NIE IZOLUJMY!

Takie dni jak ten właśnie, to szansa dla nas wszystkich… szansa dla osób zdrowych na pokonywanie niewiedzy i lęku przed tym co nieznane u innych, a dla uczniów z niepełnosprawnościami, to możliwość do pokazania, że wszyscy tak naprawdę jesteśmy tacy sami. Potrzebujemy jedynie wzajemnej życzliwości, odrobiny zainteresowania i szczerego uśmiechu, żeby żyć pełnią życia.

Poszperaj tu:

Kliknij w wybrane zdjęcie aby rozpocząć pokaz

  • 79121 bajtów
  • 50308 bajtów
  • 68274 bajtów
  • 74240 bajtów
Skrypt galerii pobrany z itporady.pl
został dopasowany do naszych potrzeb.
© SP 12, Jasło 12 XII 19
mLegitymacjaDobry Startlogo 800 080 222Postaw na rodzinę!Srebrna Honorowa Odznaka Przyjaciel Hufca ZHP Jasłocertyfikat: Bezpieczna i przyjazna szkołaDęby pamięci Stowarzyszenie Weteranów Polskich Formacji Granicznych
Google translate translateCITiK Jasłopolskawliczbach.pllogo e-podręcznikiWolne lektury
lciasteczka·Nu Html Checker·CSS W3CFeed_iconKurs HTML - strona WWW za darmo